Kabelsett med 3 stk DTP/ATP

med smart rele og styrestrøm

Varenr: 5407EAN: 7073006003019
Kabelsett med 3 stk DTP/ATP - JDD Utstyr

Velg:

Antall kontakter
ink mva656,-   Pr. Stk
-+
20+ på vårt lager


  Rask levering!

Kabelsett som gir deg en "plug and play" løsning.

Dette kabelsettet har 2 stk rele og 3 stk ATP kontakter som kan totalt belastes med 75A.

Lumary leverer forskjellige kabelsett tilpasset den kontakttypen og antall kontakter du har behoc for. Lumary kjører standard med to pin kontakter på alle lysprodukter og kabelsett. Dersom det er flere funksjoner på lampen du har kjøpt er alle tileggsfunksjoner lagt utenfor kontakten slik at disse må kobles opp for seg. Dette er gjort for å holde en standard og for å unngå flere koblingspunkter ved bruk av overgangskontakter.

Når du kobler opp elektriske komponeneter så husk at alle koblingspunkter og kontakter er et potensialt svakt punkt og kan forårsake varmgang og defekt tilkoblet utstyr.

Visste du at maks belastning er som følger pr kontakttype:

 

  • DTP/ATP kontakt max 25A
  • AMP Superseal kontakt max 14 A
  • Deutsch (DT) kontakt max 13A 

 

 

Lumary har et av de beste utvalgene innen bil- og maskinbelysning og varsellys i Norden. Lumary står for kvalitet, brukervennlighet og ansvarsbevissthet og er utviklet for det Nordiske markedet og klima. Lumary tilbyr derfor 3 eller 5 års garanti på sine produkter til bedriftskunder og privatpersoner. Dette skal sikre deg som kunde og gi deg trygghet i årene som kommer. Lumary har patenterte løsninger og design på en rekke produkter i sortimentet, og har stort fokus på innovasjon og bærekraft. Det jobbes kontinuerlig med innovative løsninger som skal gi de beste og mest poppulære produktene med kvalitet i fokus. Lumary gir deg derfor den tryggheten du forventer i valget av et lysprodukt. Når du mottar ditt Lumary produkt skal du være trygg på at du har gjort det rette valget! Står ikke produktet til din forventning så gir Lumary deg full returrett i originalemballasje.

Teknisk info:

Produktinformasjon

Antall kontakter 3 stk
Bruksområder Ekstralys
Driftsspenning 12V
Kabel og relèsett 3 x ATP/DTP 2pin
Kontakt type DTP/ATP


Produktinformasjon

Antall kontakter 3 stk
Bruksområder Ekstralys
Driftsspenning 12V
Kabel og relèsett 3 x ATP/DTP 2pin
Kontakt type DTP/ATP


Andre kjøpte dette:

Mest solgte tilbehør til nylig viste

XBB Dongle + XBB Power Unit Trådløs ekstralys oppkobling via app
Kjøp
25%
1 992,-
2 649,-
100+ på vårt lager
Standard lysrele for 24 Volt med diode
Kjøp
57,-
100+ på vårt lager
DIGITAL LIGHTNING 1200 Canbus styrestrømsrele
Kjøp
20%
2 109,-
2 636,-
3 på vårt lager
DIGITAL LIGHTNING 1200 Gen2 Canbus styrestrømsrele
Kjøp
3 207,-
20+ på vårt lager

Sist sett på:

Kabelsett med rele og DTP kontakter Velg antall DTP kontakter
Velg
Fra 425,-
452,-
100+ på vårt lager