AGM 12V1800CA, 24V 900CA
Varenr: 120057EAN: 10026666656792
Schumacher PBI201 Startbooster 12 og 24V AGM 12V1800CA, 24V 900CA Schumacher PBI201 Startbooster 12 og 24V AGM 12V1800CA, 24V 900CA Schumacher PBI201 Startbooster 12 og 24V AGM 12V1800CA, 24V 900CA
ink mva16 499,-   Pr. Stk
6 på vårt lager
  Rask levering!
Schumacher startbooster med kratig ytelse på 1800CA på 12 volt  og
900CA på 24 volt.
Dette er en Profesjonell og kraftig 12 - 24V startbooster for enkel start av biler, lastebiler, busser Traktor og anleggsmaskiner med mer. Driftspenningen på 12 og 24 volt og den kraftige ytelsen sikrer ett bredt bruksområdet.
Tekniks informasjon:
  • 12 og 24 volt
  • Manuell av/på bryter
  • Digitalt display for spenning og ladestatus
  • 12V tilbehørs-utgang
  • 500A sikring
  • 2,1A USB output til elektronikk (telefon, ipad o.l.)
  • 1,7 meterr lange og 33 mm2 kabler
  • Kompakt og robust utførelse for proft bruk
Mål og vekt:
Lengde: 425 mm
Bredde: 230 mm
Høyde: 455
Vekt: 20,8 kg
Fabrikat: Schumacher
Andre kjøpte dette:
Permatex Skrue- og Mutterlåser Blå Medium sterk gjengelås
Kjøp
20%
110,-
11 på vårt lager
Sett med 10stk DERAX lange båndstropper 100- 200cm
Kjøp
396,-
100+ på vårt lager
WD-40 Cutting Oil 400ml høykvalitets skjæreolje
28%
229,-
3 på vårt lager
Dekk Tett - punkteringsspray 500 ml
15%
144,-
5 på vårt lager
8 stk 5 tonn jekkestropp 50mm x12 meter Økonomipakke med jekkestropper
10%
100+ på vårt lager
Sett med 5stk korte båndstropper50-100cm Kan brukes til nesten alt
15%
135,-
Trådløst ryggekamera med HD bilde Auto varme og innebygd mikrofon
20%