Hi-Tech Finishing Cloth

Mikrofiberklut med veldig høy kvalitet

Varenr: K9654EAN: 5016366560008
Hi-Tech Finishing Cloth Mikrofiberklut med veldig høy kvalitet Hi-Tech Finishing Cloth Mikrofiberklut med veldig høy kvalitet Hi-Tech Finishing Cloth Mikrofiberklut med veldig høy kvalitet Hi-Tech Finishing Cloth Mikrofiberklut med veldig høy kvalitet
ink mva249,-   Pr. Stk
-+
3 på vårt lager


  Rask levering!

Vi sender hver dag frem til klokka 14.

Hi-Tech Finishing Cloth

Poleringsklut med høy absorberingsevne som gir en ekstra glatt overflate. Den unike konstruksjonen av mikrofibermaterialer bidrar til et perfekt resultat. Kluten kan vaskes og brukes flere ganger. Vaskes separat ved 30°C. Fjern merkelappen og unngå skyllemiddel.

Egenskaper

PRODUCT PERFECTING PERFORMANCE En høyteknologisk mikrofibervev, designet for å polere overflater til en glans. Sammen med Autoglym’s polisher og voks, inkludert vår Car Glass Polish, er denne Hi-Tech Finishing Cloth en sikker vinner. Generøst dimensjonert til 40 x 40 cm, kan du brette den i fire for å få åtte rene sider å jobbe med når du polerer.

BRILLIANT SHINE Høykvalitetsprodukter bør pares med høykvalitetstilbehør. Derfor fungerer vår Hi-Tech Finishing Cloth i harmoni med Autoglym-produkter for å polere av polish og voks, og skape den perfekte finishen.

MICROFIBRE WEAVE For å forbedre ytelsen til mange Autoglym-produkter, har vårt tekniske team spesielt valgt en mikrofibervev som polerer til en fantastisk finish hver gang. Det er denne høyteknologiske veven som utgjør vår Hi-Tech Finishing Cloth.

MACHINE WASHABLE Hold vår Hi-Tech Finishing Cloth like frisk som den dagen du kjøpte den ved å maskin- eller håndvaske den på lave temperaturer med flytende vaskemiddel uten skyllemiddel. For å unngå fargeoverføring (denne kluten er veldig rød), vask den helt separat.

Bruksanvisning

Vaskeinstruksjoner: Hi-Tech Finishing Cloth bør maskin- eller håndvaskes på lave temperaturer med flytende vaskemiddel uten skyllemiddel. Vask separat for å unngå fargeoverføring.

Produktspørsmål

KAN AUTOGLYM MICROFIBRE KLUTER MASKINVASKES?
Ja, vask på lav temperatur med flytende vaskemiddel, og unngå skyllemiddel.





Andre kjøpte dette:

Turtle Wax Ceramic Spray Coating Hybrid Solutions 500 ml
Kjøp
4%
229,-
239,-
20+ på vårt lager
Armor All Protectant Semi-Matt Finish 300ml
Kjøp
40%
59,-
99,-
20+ på vårt lager
Savage Carfume "Surge" 400 ml sprayboks, herre
Kjøp
50%
98,-
195,-
Ikke på lager (20 dager leveringstid)
Autoglym Polar Bundle Polar serien samlet i en pakke
Kjøp
1 198,-
20+ på vårt lager
Autoglym Super Resin Polish, 500 ml Håndpoleringsmiddel
Kjøp
14%
299,-
349,-
9 på vårt lager
Autoglym Intensive Tar Remover Lim og asfaltfjerner, 500ml
Kjøp
4%
219,-
229,-
15 på vårt lager
Autoglym Bumper & Trim Gel, 500 ml Plast og gummifornye
Kjøp
14%
299,-
349,-
20+ på vårt lager

Alternativer til nylig viste:

Autoglym Rapid Aqua Wax 500 ml Ekspressvoks for bil og båt
Kjøp
3%
319,-
329,-
11 på vårt lager
Autoglym InstaDry Cloth Tørkehånkle med god sugeevne
Kjøp
13%
229,-
263,-
20+ på vårt lager

Sist sett på: